Soffa Dux design Bror Boije

Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije
Soffa Dux design Bror Boije

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DUX, soffa, design Bror Boije, stomme i bok, canvas samt läderdetaljer, utdragbar sängbotten undertill, 1980-tal, bäddmått 190x80, soffans längd 208 cm.

Obs. Visas i Magasin 5

Fläckar och slitage.

465584

2017-05-29