Sixten Haage 1994

Sixten Haage 1994
Sixten Haage 1994

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIXTEN HAAGE (född 1926): "Himlabågen", signerad och daterad Haage -94, torrnål/ mezzotint, 6/75, bildmått ca 49x65 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramad, i

465587

2017-05-29