Sixten Haage

Sixten Haage
Sixten Haage

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIXTEN HAAGE (född 1926): "Skrämdas lekar", signerad och daterad Haage -76, torrnål/ mezzotint, 26/150, bildmått ca 44x64 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Oramad, i passepartout

465588

2017-05-29