Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, soffa samt fåtölj, modell Kuba, stomme i teak, skumgummiplymåer, textilklädsel, Bröderna Andersson, 1960-tal, höjd 73, längd 181, sitthöjd ca 35 cm.
Bruksslitage.
465589
2017-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här