Bertil Fridhagen soffa samt fåtölj

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, soffa samt fåtölj, modell Kuba, stomme i teak, skumgummiplymåer, textilklädsel, Bröderna Andersson, 1960-tal, höjd 73, längd 181, sitthöjd ca 35 cm.

Bruksslitage.

465589

2017-05-31