Ib Kofoed-Larsen Kandidaten soffa

Klubbat för:

4 200 SEK

3 500 SEK

IB KOFOED-LARSEN, soffa, "Kandidaten", stomme i bestad mahogny, sitt och ryggplymå klädd i grå textil, Ope Möbler, 1960-tal, höjd 74, längd 190, sitthöjd ca 40 cm

Slitage.

465591

2017-05-31