Klubbat för:
4 200 SEK
3 500 SEK
IB KOFOED-LARSEN, soffa, "Kandidaten", stomme i bestad mahogny, sitt och ryggplymå klädd i grå textil, Ope Möbler, 1960-tal, höjd 74, längd 190, sitthöjd ca 40 cm
Slitage.
465591
2017-05-31