Karmstolar 1 par

Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par
Karmstolar 1 par

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, sannolikt Axel Larsson, mahogny, 1900-talets mitt, höjd 84, sitthöjd 43 cm

Senare klädsel, slitage.

465595

2017-05-31