Petter Pettersson akvareller

Petter Pettersson akvareller
Petter Pettersson akvareller
Petter Pettersson akvareller
Petter Pettersson akvareller
Petter Pettersson akvareller
Petter Pettersson akvareller
Petter Pettersson akvareller
Petter Pettersson akvareller

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETTER PETTERSSON (född 1942): (4 st) "Åsnor" "Folkhop, Dublin", Landskap, signerade, akvareller, varierande mått,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Landskapet med reva, oramade

465617

2017-05-29