Soffgrupp palisander

Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander
Soffgrupp palisander

Klubbat för:

2 800 SEK

5 000 SEK

SOFFGRUPP, palisander, 1900-talets andra hälft, soffa samt 2 fåtöljer, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 44, bredd 90 resp. 210 cm, CITES-intyg medföljer

Visst slitage

465629

2017-05-29