Klubbat för:
2 800 SEK
5 000 SEK
SOFFGRUPP, palisander, 1900-talets andra hälft, soffa samt 2 fåtöljer, lösa stoppade plymåer, sitthöjd ca 44, bredd 90 resp. 210 cm, CITES-intyg medföljer
Visst slitage
465629
2017-05-29