Matskedar bl a Zethelius
2017-05-29
465630
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MATSKEDAR, 14 st, silver, 18/1900-tal, modell gammelfransk, varav 6 st Zethelius (1813), vikt ca 774 g
Delvis gravyr och ägarstämplar