Tàpies med signerad etsning 1981
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TAPIES. Jean Daive, Tàpies, Répliquer, Paris, Maeght Éditeur, 1981.
4to (260x950 mm). 1 signerad etsning, planscher.
Text och planscher lösa i linnefolder i original, linnekassett, något fläckad.
Ej komplett, saknar 3 etsningar och titelblad.
Ej komplett, saknar 3 etsningar och troligen titelblad.
465649
2017-05-29