Tàpies med signerad etsning 1981

Klubbat för:

4 000 SEK

5 000 SEK

TAPIES. Jean Daive, Tàpies, Répliquer, Paris, Maeght Éditeur, 1981.
4to (260x950 mm). 1 signerad etsning, planscher.
Text och planscher lösa i linnefolder i original, linnekassett, något fläckad.

Ej komplett, saknar 3 etsningar och titelblad.

Ej komplett, saknar 3 etsningar och troligen titelblad.

465649

2017-05-29