Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BÄGARE, silver, Carl Lemon d ä (1729-1768), ciselerad dekor, invändigt spår av förgyllning, höjd ca 9, vikt ca 75 g
Med ägarmonogram, bucklor, fotring med lagning
465652
2017-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här