Bägare Carl Lemon d ä

Bägare Carl Lemon d ä
Bägare Carl Lemon d ä
Bägare Carl Lemon d ä
Bägare Carl Lemon d ä
Bägare Carl Lemon d ä
Bägare Carl Lemon d ä
Bägare Carl Lemon d ä
Bägare Carl Lemon d ä

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BÄGARE, silver, Carl Lemon d ä (1729-1768), ciselerad dekor, invändigt spår av förgyllning, höjd ca 9, vikt ca 75 g

Med ägarmonogram, bucklor, fotring med lagning

465652

2017-05-29