Ikon 18/1900-tal

Ikon 18/1900-tal
Ikon 18/1900-tal
Ikon 18/1900-tal
Ikon 18/1900-tal
Ikon 18/1900-tal
Ikon 18/1900-tal

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

IKON, 18/1900-tal, bemålad gipsrelief, Madonna med barnet, reliefens mått höjd ca 55x40 cm

Lagningar, retuscher, spricka

465669

2017-05-29