Fåtölj 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, sannolikt Danmark, klädsel i svart läder, lös sittplymå, undertill med hjul, höjd ca 80, bredd 85, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage

465685

2017-05-29