Bozena Johansson olja 1978
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOZENA JOHANSSON (född 1948): "Växande makt", signerad och daterad Bozena Johansson 1978, olja på duk, ca 34x32 cm,
PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)
Smärre dukmärke/skada
465686
2017-05-29