Bozena Johansson olja 1978

Bozena Johansson olja 1978
Bozena Johansson olja 1978
Bozena Johansson olja 1978
Bozena Johansson olja 1978
Bozena Johansson olja 1978
Bozena Johansson olja 1978

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BOZENA JOHANSSON (född 1948): "Växande makt", signerad och daterad Bozena Johansson 1978, olja på duk, ca 34x32 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

Smärre dukmärke/skada

465686

2017-05-29