Ljuskron barockstil

Ljuskron barockstil
Ljuskron barockstil
Ljuskron barockstil
Ljuskron barockstil
Ljuskron barockstil
Ljuskron barockstil

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, stomme i metall behängd med prismor delvis i röktonat glas, sex ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 100, diameter ca 50 cm

Ej funktionstestad, lätt ytslitage, underrede något ojämnt

465718

2017-05-29