Ljuskron barockstil
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, barockstil, 1900-tal, stomme i metall behängd med prismor delvis i röktonat glas, sex ljusarmar, elektrifierad, höjd ca 100, diameter ca 50 cm
Ej funktionstestad, lätt ytslitage, underrede något ojämnt
465718
2017-05-29