Reinhold Ljunggren Sven Delblanc lito+bok

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

REINHOLD LJUNGGREN, BOK, Delblanc, S., Oanat - osett. En överblick av Reinhold Ljunggrens bildvärld. (Grafioteket) u.å. (1990), med signerad och numrerad färglitografi av Reinhold Ljunggren 97/400, bildmått ca 23x20 cm, samt signatur av författaren Sven Delblanc,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

465750

2017-05-31