Björn Brusewitz teckning

Björn Brusewitz teckning
Björn Brusewitz teckning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN BRUSEWITZ (Sverige, född 1948): Centrum, signerad Björn Brusewitz 1996, teckning, ca 69x46 cm,

PROVENIENS:
Fotograf Stig T. Karlssons samling (1930-2015)

465760

2017-05-31