Skålfat silver Berlin

Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin
Skålfat silver Berlin

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

SKÅLFAT, 2 st, silver, Johann Gottlieb Kohlheim (1758-1812) Berlin, monogram under adlig krona, totalvikt ca 1640 g

Bucklor, med monogram, lagningar

465763

2017-05-31