Klubbat för:
6 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ORIENTMATTA, galleri, Sarab, semiantik, ca 96x464 cm
Slitage, mindre lagning
465765
2017-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här