Bestick silver

Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver
Bestick silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATSKEDAR, SÅSSLEV, STRÖSKED, GAFFEL, TÅRTSPADE, SALTSKEDAR, LJUSMANSCHETTER, silver, 1800/1900-tal, total vikt ca 670 g

Gravyrer, skador

465774

2017-05-31