Ljusstakar

Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar
Ljusstakar

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 2 par, nysilver/metall, 1900-tal, 1 par England, höjd ca 15-23 cm

Slitage, lagningar, skador

465794

2017-05-31