Spelbord med schackpjäser

Spelbord med schackpjäser
Spelbord med schackpjäser
Spelbord med schackpjäser
Spelbord med schackpjäser
Spelbord med schackpjäser
Spelbord med schackpjäser
Spelbord med schackpjäser
Spelbord med schackpjäser

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPELBORD, 1900-talets mitt, med intarsia i form av schackbräde, låda i sargen innehållande komplett uppsättning spelpjäser, höjd ca 67, ca 96x43 cm

Behållningen går till Läkarmissionen

Slitage

465795

2017-05-31