Matbord 1930-tal swedish grace

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, 1930-tal, swedish grace, fanérat i alm och rot, bordsskiva fanérad i valnöt, kannelerade ben, utdragbart, höjd ca 79, 144x73 cm

Smärre skador, iläggsskivor saknas

465817

2017-05-31