Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MATBORD, 1930-tal, swedish grace, fanérat i alm och rot, bordsskiva fanérad i valnöt, kannelerade ben, utdragbart, höjd ca 79, 144x73 cm
Smärre skador, iläggsskivor saknas
465817
2017-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här