Matbord 1930-tal swedish grace
2017-05-31
465817
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
MATBORD, 1930-tal, swedish grace, fanérat i alm och rot, bordsskiva fanérad i valnöt, kannelerade ben, utdragbart, höjd ca 79, 144x73 cm
Smärre skador, iläggsskivor saknas