Shaker och cocktailglas i nysilver

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SHAKER, COCKTAILGLAS, 6 st., 1930/40-tal, CG Hallberg och GAB, nysilver, höjd ca 11-22 cm

Smärre repor, shaker med bucklor

465830

2017-05-31