Bord med marmorskiva i Louis Seizestil

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORD, 1800-talets slut, Louis XV-stil, mahogny, stenskiva, med gallerkant, mässingsdekor, höjd 79, diameter 57 cm

Bruksslitage

465837

2017-05-31