Snurrfåtölj med fotpall svart skinn

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FÅTÖLJ, snurrbar och ställbar, möjligen tillhörande FOTPALL, svart skinn, krom samt båda med centralfot i aluminium, 1970-tal, höjd ca 42-45 cm

Slitage

465847

2017-05-31