Folke Mattsson konstsmide

Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide
Folke Mattsson konstsmide

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE MATTSSON, bänk, konstsmide, stämplad FM, höjd 44-62cm, totallängd 94cm

Slitage

465848

2017-05-31