Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ÅKE THORNBLAD(född 1929): Skulptur, brons, i form av kalkon, signerad och daterad -60, höjd 27 cm, sockel i sten 3 cm
Sockeln med nagg
465854
2017-06-04
Gör en kostnadsfri värdering här