Åke Thornblad bronsskulptur
Klubbat för:
3 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
ÅKE THORNBLAD(född 1929): Skulptur, brons, i form av kalkon, signerad och daterad -60, höjd 27 cm, sockel i sten 3 cm
Kuntoraportti
Sockeln med nagg
465854
Päivämäärä:
2017-06-04