Åke Thornblad bronsskulptur

Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur
Åke Thornblad bronsskulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

ÅKE THORNBLAD(född 1929): Skulptur, brons, i form av kalkon, signerad och daterad -60, höjd 27 cm, sockel i sten 3 cm

Kuntoraportti

Sockeln med nagg

465854

Päivämäärä:

2017-06-04