Beckl & Jung relief multipel

Beckl & Jung relief multipel
Beckl & Jung relief multipel
Beckl & Jung relief multipel
Beckl & Jung relief multipel

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

BECK & JUNG (Holger Bäckström,1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2000): "B-170", signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 4/50, handkolorerad relief, ca 69 x 69 cm

Zustandsbeschreibung

Glas med fläckar

465855

2017-05-31