Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
BECK & JUNG (Holger Bäckström,1939-1997, Bo Ljungberg, 1939-2000): "B-170", signerad och daterad Beck o Ljung 1975, 4/50, handkolorerad relief, ca 69 x 69 cm
Zustandsbeschreibung
Glas med fläckar
465855
2017-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner