Spegel nyrokoko

Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko
Spegel nyrokoko

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL med löst krön, nyrokoko, 1800-tal, träskurna dekorelement, höjd ca 275 + 30 cm med krön, bredd 90 cm

löst krön, lagningar och skador, folieringsfläckar på framsidan av glaset

465865

2017-05-31