Jan Naliwajko oljemålning

Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning
Jan Naliwajko oljemålning

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

JAN NALIWAJKO (född 1939): Figurkomposition, monogramsignerad och daterad 74, olja på duk, 25,5 x 25,5 cm

465873

2017-05-31