Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
JOHAN GUSTAF SANDBERG (1782-1854): Allmogeinteriör med familj, olja på duk, skrapsignerad och daterad J G Sandberg 1847, ca 30x37 cm
465904
2017-06-05
Gör en kostnadsfri värdering här