Omega Seamaster GMT herrarmbandsur
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
16 000 SEK
OMEGA, Seamaster GMT, armbandsur, stål, ca 2005, automatiskt urverk, safirglas, datum, gmt, vridring, refnr. 2535.80.00, serienr. 80402419, calnr. 2628, originallänk, viklås, låsnr. 1503/825, diameter 41 mm.
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej för funktionen, smärre bruksslitage och repor.
465918
2017-06-01