Bror Börjesson oljemålning

Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning
Bror Börjesson oljemålning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BROR BÖRJESSON (1903-87): Stilleben med svamp, monogramsignerad och daterad 1977, olja på pannå, ca 21x25 cm

465943

2017-05-31