Dekorelement i skuret trä

Dekorelement i skuret trä
Dekorelement i skuret trä
Dekorelement i skuret trä
Dekorelement i skuret trä
Dekorelement i skuret trä
Dekorelement i skuret trä

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DEKORELEMENT, skuret trä, 1900-tal, grönmålad, i form av kolonn med korintiskt kapitäl, höjd ca 220 cm inklusive gjutet fundament i stenmassa

Slitage

465967

2017-06-07