Figuriner Dresden
2017-06-01
466026
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DRESDEN, figuriner, 1 par, porslin, 1900-tal, poykromt bemålade, mans- och kvinnofigur, undertill märkta Dresden, vardera höjd ca 31 cm
En blomma med mindre nagg