Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, 1900-talets första hälft, fanérad i björk, lådfronterna fanérade i rot, beslag i patinerad mässing, bakstycke med etikettmärkning, höjd ca 73, 83x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen
Bruksslitage, smärre ytskador
466088
2017-06-01