Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna
Byrå Svenska Möbelfabrikerna

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SVENSKA MÖBELFABRIKERNA, 1900-talets första hälft, fanérad i björk, lådfronterna fanérade i rot, beslag i patinerad mässing, bakstycke med etikettmärkning, höjd ca 73, 83x46 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Bruksslitage, smärre ytskador

466088

2017-06-01