Stolar sengustavianska
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
STOLAR, 4 st., snarlika, sengustavianska, 1800-talets första kvartal, träskuren dekor, ryggen med lotusspjälor, H-kryss, varav en bemålad, sitthöjd ca 45 cm
Slitage, stoppning och klädsel med skador
466113
2017-06-01