Mortel kolmårdsmarmor

Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor
Mortel kolmårdsmarmor

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MORTEL med stöt/pistill, 1900-tal, kolmårdsmarmor, höjd ca 12 cm

Slitage, mindre nagg på pistill

466124

2017-06-02