Wilke Adolfsson skålfat

Wilke Adolfsson skålfat
Wilke Adolfsson skålfat
Wilke Adolfsson skålfat
Wilke Adolfsson skålfat
Wilke Adolfsson skålfat
Wilke Adolfsson skålfat
Wilke Adolfsson skålfat
Wilke Adolfsson skålfat

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WILKE ADOLFSSON, skålfat, glas, signerad och daterad -87, diameter ca 71 cm

466125

2017-06-01