Wilke Adolfsson graal

Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal
Wilke Adolfsson graal

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILKE ADOLFSSON, skål på fot, Graal, signerad och daterad -88, höjd ca 26 cm

466126

2017-06-01