Max Book Erranum 1986
Klubbat för:
18 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
MAX BOOK (född 1953): "Erranum", signerad och daterad a tergo Max Book 1986, olja och träapplikation på duk, ca 150x128 cm,
Medföljer häfte från Galleri Engström, Stockholm samt bok utgiven av Galleri Wallner, Malmö
466130
2017-06-05