Max Book Erranum 1986

Max Book Erranum 1986
Max Book Erranum 1986
Max Book Erranum 1986
Max Book Erranum 1986
Max Book Erranum 1986
Max Book Erranum 1986

Klubbat för:

18 500 SEK

Utropspris

20 000 SEK

MAX BOOK (född 1953): "Erranum", signerad och daterad a tergo Max Book 1986, olja och träapplikation på duk, ca 150x128 cm,

Medföljer häfte från Galleri Engström, Stockholm samt bok utgiven av Galleri Wallner, Malmö

466130

2017-06-05