Speglar förgyllda

Speglar förgyllda
Speglar förgyllda
Speglar förgyllda
Speglar förgyllda

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGLAR, 2 st, skuret trä och pastellage, förgyllda, höjd 64, bredd ca 35 cm, 1900-tal

Slitage, bortfall av förgyllning, samt en med lagning

466132

2017-06-01