Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGLAR, 2 st, skuret trä och pastellage, förgyllda, höjd 64, bredd ca 35 cm, 1900-tal
Slitage, bortfall av förgyllning, samt en med lagning
466132
2017-06-01
Gör en kostnadsfri värdering här