Gungstol design Charles & Ray Eames
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, "Rocker Chair", etikettmärkt Herman Miller, 1950/60-tal, stoppad tygsits, ben i vitmetall på trämedar, sitthöjd ca 44 cm
Brännmärke i sitsen, bruksslitage, senare underrede
466136
2017-06-07