André Masson etsningar

André Masson etsningar
André Masson etsningar

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDRE MASSON (Frankrike, 1896-1987): (2) Figurkompositioner, signerade André Masson, 40/60 etsningar, bladmått ca 29x39 cm

466142

2017-06-01